Sporo człowiek się narobi zanim znajdzie co mu potrzebne, stąd pomysł ułatwienia innym sprawy znalezienia nazwy poszukiwanej części czy numeru katalogowego. 

Według nieustającego spisu vesp najwięcej w naszym kraju jeździ Vespami "New Modern". Na stronie Monster Scooter Parts można zlokalizować nazwę części, to czego na niej nie ma można spróbować znaleźć na stronie Scooterwest. Posiadaczy ET4, LX i GTS ucieszą diagramy na stronie Scooterwest dla tych modeli.

Dla użytkowników starszych Vesp pomocna będzie strona z diagramami na stronie sklepu SIP Center, strona jest naprawdę godna polecenia - po kliknięciu w część jesteśmy przenoszeni do tabeli z opisem części i ceną. Na stronie Sklepu Scooter Center jest możliwość wyszukiwania części wg. modelu skutera ale też można szukać po nazwie/numerze produktu. W znalezieniu numeru produktu może być pomocny katalog dostępny na stronie sklepu. Katalog można ściągnąć lub przeglądać online, diagramy z rozpiską części zaczynają sie na stronie 270.

Jeżeli masz potrzebę zamówienia i chcesz ograniczyć koszty przesyłki do Polski, śledź pilnie wątek dotyczący zamówień internetowych na naszym forum.

2012 © mixed by sid for all vespas freaks
"; } ?>