×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE

Mamy przyjemność poinformowania wszystkich naszych Vespowiczów, a w szczególności zrzeszonych członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Vespa Club Polska, że od dziś posiadamy wsparcie firmy Altermoto, będącej właścicielem motokoce.pl i elektrociuchy.pl !


Od tej pory każdy zrzeszony klubowicz może uzyskać rabat na produkty znajdujące się w ofercie firmy altermoto, na warunkach określonych na końcu prezentacji firmy i jej oferty.

To nie wszystko! Na zlotach i innych imprezach organizowanych przez Vespa Club Polska będzie można wygrać nagrody ufundowane przez firmę Altermoto - warto więc być klubowiczem i jeździć z nami na zloty.

Dlaczego Altermoto? (kilka słów o firmie i markach, jakie posiada w ofercie).

Firma powstała w roku 2008 z zamiarem oferowania użytkownikom skuterów (i nie tylko) wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogliby oni przedłużyć sezon. 

Pierwszym produktem w ofercie firmy było okrycie na nogi, nazwane na potrzeby polskich realiów motokocem - stąd też nazwa projektu, który oferuje dziś największy wybór kocyków na polskim rynku - motokoce.pl

Oferta firmy systematycznie poszerzała się o nowe produkty, wykraczające poza ideę jedynie przedłużania sezonu i dzisiaj Altermoto jest oficjalnym i wyłącznym importerem i dystrybutorem następujących marek:1. TUCANO URBANO (www.tucanourbano.com)

Jest to jeden z najbardziej znanych we Włoszech producentów modnej odzieży miejskiej do jazdy jednośladem. Produkty TU cechuje wysoka jakość wykonania i wyjątkowy styl, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i wszelkich walorów odzieży motocyklowej. Poza odzieżą, Tucano Urbano oferuje także:

- motokoce

- motomufki

- bieliznę termoaktywną

- kaski 

- odzież przeciwdeszczową

- inne akcesoria i dodatki2. LUMA (www.luma.es/eng)

Jest to hiszpański producent zabezpieczeń antykradzieżowych z ogromnym doświadczeniem. Luma rozpoczęła działalność we wczesnych latach 70 ubiegłego wieku i dzisiaj zabezpieczenia tego producenta sprzedawane są na 5 kontynentach. Produkty występują w 3 wersjach jakościowych i cenowych - seria Enduro to niedrogie, przenośne zabezpieczenia, seria Escudo to produkty z półki średniej/wyższej, a seria Solido to synonim bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się między innymi:

- disclocki

- łańcuchy

- kotwy

- linki (zapięcia elastyczne)3. LEM (www.lemhelmets.com)

Hiszpański producent motocyklowych toreb do podróżowania oraz kasków motocyklowych i skuterowych.

Torby tekstylne LEM charakteryzuje solidne wykonanie z poliestru 1200 oraz możliwość zamontowania na pojeździe na 4 sposoby - na zbiorniku na magnes, na zbiorniku na pasy, na siedzeniu pasażera, oraz za pomocą opatentowanego Slide Systemu, pozwalającego na montaż torby do śrub zamocowanych wokół wlewu paliwa.Kaski LEM Roger, zostały stworzone przez Włocha, będącego w jednym z propagatorów ogólnoeuropejskiej normy dla kasków, znanej dzisiaj jako ECE 22.05. Najbardziej znanym modelem kasków LEM jest model ROGER - stylowy jet w klimacie retro.

W aktualnej ofercie firmy Altermoto, dostępnych jest ponad 30 wzorów kasku LEM ROGER.

Więcej o kaskach LEM: http://www.motokoce.pl/index.php?pasek=show&page=184. KLAN (www.elektrociuchy.pl)

Jest to wysokiej jakości włoska odzież ogrzewana elektrycznie, zaprojektowana głównie z myślą o użytkownikach jednośladów. Ciuchy można zasilać bezpośrednio z akumulatora lub z niewielkich, przenośnych baterii. W Polsce funkcjonuje kilkanaście centrów testowych, w których można nieodpłatnie przetestować elektrociuchy KLAN.5. TWIINS ( http://motokoce.pl/index.html?search=ok&prod_name=twiins )

Hiszpański producent uniwersalnych systemów bluetooth dla motocyklistów. W ofercie jest obecnie 3 modele, różniące się od siebie posiadanymi funkcjami. 

Systemy te pozwalają na rozmawianie przez telefon, połączenie z GPSem, słuchanie muzyki, przesyłanej z odtwarzacza lub telefonu, a nawet umożliwiają połączenie dwóch zestawów ze sobą, tworząc intercom.Jak uzyskać rabat?

Firma Altermoto podjęła decyzję o oferowaniu wspomnianego rabatu w porozumieniu ze sklepami, będącymi jej partnerami handlowymi. Sklepy współpracujące z Altermoto znajdują się w wielu dużych miastach, a w razie braku sklepu w danej lokalizacji, produkt dostarczony będzie kurierem na wskazany adres bezpośrednio przez Altermoto s.c.

Procedura zakupów jest następująca:

- Zamówienie zawsze składane jest przez sklep www.motokoce.pl

- W komentarzu do zamówienia potrzebna będzie informacja o przynależności do klubu VCP

- Po zweryfikowaniu powyższej informacji, zostanie ustalony termin i miejsce realizacji zamówienia.

- Sklep sprzedający zamówiony towar naliczy 10% rabat wydając produkt (rabat nie będzie widoczny w momencie składania zamówienia w sklepie motokoce.pl)
- Pytania? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  na forum

{gallery}2013/altermoto{/gallery}

2012 © mixed by sid for all vespas freaks
"; } ?>